naypsilonce

Pro našeho významného klienta poskytujeme komplexní servis spojený s výstavbou polyfunkčního objektu v Plzni. Pro projekt Na Ypsilonce budeme zajišťovat kompletní agendu spojenou s financováním výstavby, vytvoříme grafickou podobu marketingové kampaně a zajistíme i její úspěšný chod. V kooperaci s našimi obchodními partnery zajistíme veškerý právní servis a prodej bytových jednotek či kanceláří koncovým zákazníkům. Samozřejmostí bude i poskytnutí servisu v otázce financování koupě vlastního bydlení.

Polyfunkční dům Na Ypsilonce v Plzni je výjimečným projektem, který upoutá pozornost všech, kteří se ocitnou v této části města. Nabízí komfortní bydlení i prestižní adresu pro Vaše podnikání. Polyfunkční dům Na Ypsilonce v Plzni nabízí nadstandardní architektonické a stavebně technické řešení s aplikací vysoce kvalitních stavebních materiálů, nejmodernějších technologií a pracovních postupů použitých během realizace projektu.

Tato dominantní stavba bude zajišťovat více funkcí:
– Občanská vybavenost
– Nadstandardní bydlení
– Manažerské kanceláře
– Krytá parkovací stání

Objekt se skládá ze dvou konstrukčně odlišných avšak vzájemně propojených částí.

Obdélníková část budovy má jedno podzemní a čtyři nadzemní podlaží. V suterénu jsou umístěny parkovací stání. První NP je navržené pro nebytové prostory a občanskou vybavenost, v dalších dvou podlažích jsou navrženy byty. Čtvrté NP je zastavěno jen částečně – jsou zde nástavby dvou mezonetových bytů.

V elipsovité části stavby jsou umístěny luxusní manažerské kanceláře a byty.
Prostory v celém objektu je možné upravit dle přání klienta. V případě zájmu o tu nejlepší adresu v Plzni nás proto neváhejte kontaktovat!